Zabezpečení objektů

        KAMEROVÉ SYSTÉMY


Kamery do rodinných, bytových domů, firem ...
Zpracování dokumentace a vyřízení nutné legislativy
Oznámení na Úřad pro ochranu osobních údajů


Nabízíme instalace kamerových systémů pro malé i rozsáhlé objekty.
Navrhneme pro Vás cenově zajímavé řešení s ohledem na kvalitu snímaného obrazu.
Instalujeme kamerové systémy různých výrobců, od nejlevnějších po technologickou špičku.Všechny naše systémy lze připojit do internetu a povolit zabezpečený vzdálený dohled z počítačů případně z mobilních aplikací.
    

INFORMACE, PORADENSTVÍ A DOTAZY  ...  VOLEJTE  ...   tel.:  603448046

Jsme certifikováni pro montáže mnoha analogových a digitálních IP kamerových systémů.
Pokud nás oslovíte, přijedeme k Vám, prohlédneme si snímanou scénu. Na základě světelnosti, požadavku na detail, šířky a vzdálenosti snímané scény zvolíme správnou IP kameru s vhodným rozlišením a objektivem. Vypočítáme potřebné datové úložiště a navrhneme kabelové trasy. Vysvětlíme vám výhody jednotlivých systémů, funkcí a použití různých druhů kamer. Zjistíme Vaše požadavky na kamerový systém, navrhneme Vám nejvýhodnější řešení a bezplatně zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Provedeme kamerovou zkoušku, případně Vám pomůžeme s registrací kamerového systému na Úřad pro ochranu osobních údajů.


Kamerový systém

se skládá z kamer, přenosové trasy, záznamového zařízení DVR a dohledového centra. Použiti kamerových systému se řídí platnou legislativou a lze je propojit s elektronickým zabezpečovacím zařízením. Po narušení sledovaného prostoru detekce pohybu spustí alarm EZS a zaznamená důkazní materiál. Kamerový systém si najde uplatnění jak ve firemní sféře, tak v rodinných domech a bytech. Pomocí připojení k internetu či mobilního telefonu se dokážete připojit vzdáleně k systému a můžete sledovat živý záznam nebo již uložené záznamy.
ČERDO spol. s r.o.
Terezy Novákové 64
Brno                 621 00

Telefon :         
541 228 770
603 448 046