ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY - PZTS

ZABEZPEČENÍ BYTŮ, CHAT, GARÁŽÍ, DOMŮ ... OBJETŮ VŠECH VELIKOSTÍ

Koncesní listina :  Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob  č.: ZU/MMB/0377550
Číslo registrace přidělené Úřadem pro ochranu osobních údajů :  00051911/001

INFORMACE, PORADENSTVÍ A DOTAZY  ...  VOLEJTE  ...   tel.:  603448046

Základní bezdrátové zabezpečení objektu s montáží od 7935 Kč
Systém obsahuje EZS ústřednu která oznámí poplach voláním a SMS, 1x pohybový detektor, 1 detektor otevření, 2x dálkový ovladač, možnost ovládání mobilní aplikací ...


Využijte bezplatné konzultace a kalkulace.

Jsme certifikováni pro montáže
ELEKTRONICKÝCH ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ.
Pokud nás oslovíte, přijedeme k Vám vysvětlíme výhody jednotlivých systémů. Zjistíme Vaše požadavky na zabezpečení, navrhneme Vám nejvýhodnější řešení a bezplatně zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.Elektronické zabezpečovací systémy - EZS

zajištují ochranu života, osob a majetku. Používají se k zastřežení objektů všech velikostí. Lze zajistit jak byt, chatu nebo rodinný domek tak velkou výrobní halu. Nabízíme jak drátové elektronické zabezpečovací systémy tak i bezdrátové, které jsou osazeny GSM komunikátorem. Do střežených prostor můžeme nainstalovat detektory pohybu PIR, kombinované detektory PIR s mikrovlnou, detektory tříštění skla, náklonu a vibrací u předmětů, detektory zaplavení a mnoho dalších. Použití a umístění konkrétního detektoru je doporučeno a zvoleno při prohlídce střežených prostor. Dodáváme pouze certifikované elektronické zabezpečovací systémy, které jsou spolehlivé a nevyvolávají falešné poplachy.

Před instalací elektronického zabezpečovacího systému - EZS je vždy nutností dokonalé seznámení s prostory a lokální situací zabezpečovaného místa. Jen tak je možné navrhnout spolehlivý elektronický zabezpečovací systém.
V objektu je vždy instalována a naprogramována zálohovaná ústředna - centrála elektronického zabezpečovacího systému EZS, která zajišťuje vyhlášení poplachu v případě oznámení vzniklé situace bezpečnostním čidlem. Poplach může být signalizován na akustických sirénách a nahlášen prostřednicvím telekomunikačních technologií přímo vlastníkovy objektu na mobilní telefon, případně provede ohlášení bezpečnostní službě. Elektronická zabezpečovací ústředna se ovládá klávesnicí, bezdrátovým ovladačem případně přímo z mobilního telefonu. Zabezpečovacích ohlašovacích čidel je mnoho druhů a mají různé použití. Lze je použít jak na zajištění vstupů a přístupových cest tak dokáží nahlásit vznik požáru, únik vody. Pokročilejší zabezpečovací systémy umí i automatizovat domácnost například ovládáním garážových vrat, regulací topení či  zavlažováním. Vše jde ovládat pomocí mobilního telefonu a EZS.

Elektronické zabezpečovací systémy - EZS :


JABLOTRON, PARADOX, HONEYWELL, PROSYS, CONCEPT
Zabezpečení objektů
Zabezpečovací systémy
Zabezpečovací systémy
ČERDO spol. s r.o.
Terezy Novákové 64
Brno                 621 00

Telefon :         
541 228 770
603 448 046